Často kladené otázky

Najčastejšie otázky z oblasti technických a emisných kontrol

Uvedená sekcia slúži k prezentácii Vašich najčastejších otázok ohľadom výkonu našich služieb v oblasti technických a emisných kontrol. Ak ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.

1Aká je vaša adresa, kde sídlite?

Sídlime na ulici Komárňanská cesta 19A, 940 01 Nové Zámky. Sídlime v moderných priestoroch. Pre presnejšiu predstavu si pozrite foto zariadenia zvonku, alebo získajte trasu na google TU.

2V akom čase je možné objednať sa?
Informovať nás o Vašom záujme o rezervovanie stretnutia nás môžete kedykoľvek prostredníctvom zaslania emailu na prijem@stknz.sk, alebo vyplnením online rezervačného formulára. V čo najkratšom možnom čase Vás budeme kontaktovať naspäť o potrvrdení termínu Vašej návštevy. V prípade záujmu rezervovať si termín telefonicky, nás kontaktujte na tel. č.: +421 917 621 248. Telefonické rezervácie prijímame od 7:00 - 16:00. Ďakujeme za pochopenie.
3Dá sa u vás platiť kartou?
Áno. U nás je možné platiť platobnou kartou, kreditnou či debetnou.
4Aké sú lehoty technických kontrol?
Lehoty technických kontrol sú v rozmedzí 6 mesiacov až 4 roky v závislosti na kategórii vozidla a spôsobe jeho využívania. Prehľad všetkých lehôt nájdete tu. V prípade, že nepoznáte kategóriu svojho vozidla, pomôže Vám uvedený prehľad kategórií.
5Aké sú lehoty emisných kontrol?
Lehoty emisných kontrol sú v rozmedzí 1 až 4 rokov v závislosti na kategórii vozidla a spôsobe jeho využívania. Prehľad všetkých lehôt nájdete tu. V prípade, že nepoznáte kategóriu svojho vozidla, pomôže Vám uvedený prehľad kategórií.
6Koľko stojí technická kontrola?
Cenník technických kontrol nájdete tu.
7Koľko stojí emisná kontrola?
Cenník emisných kontrol nájdete tu.
8Aké doklady treba predložiť pri emisnej kontrole?
Doklady potrebné k vykonaniu emisnej kontroly nájdete tu.
9Aké doklady treba predložiť pri technickej kontrole?
Doklady potrebné k vykonaniu technickej kontroly nájdete tu.
Rezervovať termín